Gimtadieniai

Švęskite nepamirštamas vaikų gimtadienių šventes unikalioje vietoje - laipiojimo centre "Miegantys drambliai"!

Juk gimtadienis tik kartą metuose, tai turime būti tikri, kad ši diena įsimins ilgam!gimtadieniai vaikams kaune

Vaikų gimtadienių programos paruoštos profesionalų, įtraukiančios tiek mažesnius vaikus, tiek paauglius.

Išsirinkite pagal amžių Jums tinkančią vaikų gimtadienių programą:

 

 

Kur pradingo zvitrioji plunksna

Vaikų gimtadieniai Misija tortas

vaikų gimtadieniai lobių uola

vaikų gimtadieniai rock climbing

Vaikų gimtadieniai super geras laikas

Norėdami užsakyti gimtadienį kreipkitės nuo 10 iki 18 val. darbo dienomis:

Tel. nr.: +370 657 53003

El. paštu: sventes@laipiojimocentras.lt

Kad gimtadienyje Jums nieko nepritrūktų, siūlome Jums savo draugus, kurie Jūsų šventę pavers dar įspūdingesne!

fotografas

maisto dezute

 

gile mile

 

biškutis

veidukų piešimas

vaiku taksi

 

Atsiliepimai

Sveiki, savo ir svečių vardu dėkojame už puikią šventę. Visi grįžę dalinosi ir džiaugėsi patirtais įspūdžiais. Vaikai buvo tiek užimti, kad net tortas nerūpėjo :) Didžioji dalis svečių lankėsi pirmą, bet akivaizdu - ne paskutinį kartą :) Ačiū :)

Miela, Giedre, aš esu labai dėkinga Jums ir kolektyvui. Jūs tiesiog esate nerealios. Aš nežinau net kaip apsakyti tą jausmą ir atmosferą, kuri tvyrojo per Pauliaus gimtadienį. Esu tiesiog sužavėta Jūsų dėmesingumu vaikams ir atsidavimu. Labai ačiū.

Tikra tiesa, kad geriausia reklama iš lupų į lupas. Jus pasirinkome ne atsitiktinai - prieš metus Smiltė čia šventė draugės gimtadienį. Labai patiko. Todėl ir mes nusprendėme šią ypatingą dieną patikėti Jums, “Miegantys drambliai”! Esame labai patenkinti, viskas buvo tiesiog puiku! Kolektyvas labai draugiškas ir paslaugus. Labai gražios dekoracijos, kurios net ir sportinėje aplinkoje priminė, kad švenčiame princesės gimtadienį :) 2,5val. prabėgo kaip akimirka. Taip pat norėtume padėkoti už maisto “Maisto dėžutės” ir rekomendacijas. Svečiai vaišinosi ne tik skaniu, sveiku, bet ir itin gražiai ir patogiai pateiktu maistu. O fotografas pasistengė, kad šią nuostabią ir aktyvią šventę, prisimintume ilgam :) Nuoširdžiai ačiū už šventę, kurioje buvo linksma ir įdomu ne tik vaikams, bet ir tėveliams. Pastabu neturiu. Tiesiog išlikite tokie, kokie esate! Kūrybingi, linksmi, draugiški, įdomus...

 Mano septynmečiui labai tiko toks judrus gimtadienis. Visa šventė praėjo sklandžiai, ačiū instruktorėms, jokių nusiskundimų, viskas puiku. Aš vaiko klausiau ar nebuvo baisu, kai kėlė finalinius septynis kartus - tai ne, juk visa komanda mane laikė! Toks pasitikėjimo momentas.

Dėkoju už labai smagų Paulinos gimtadienį - vaikai buvo sužavėti! Dėkoju visam puikiam kolektyvui! Rekomenduosim Jus visiems!

Jau dėkojau ir dar karta tai mielai padarysiu!! :) buvo puikus laikas, visi laimingi, būtinai kartosim ir kitiems rekomenduosim!!! :) Ačiū dar karta!!