Stovyklos

Aktyvios sporto ir laisvalaikio vaikų dienos stovyklos

stovyklos2

"Miegančių dramblių" stovyklas kuriame patys, savo rankomis ir šviesiomis mintimis. Programas ruošiame tokias, apie kokias svajojome būdami vaikai, tad į jas įdedame visą savo širdį.
Mums rūpi vaikų judėjimo ir socialinių įgūdžių lavinimas, savęs pažinimas, vaizduotė ir kūrybingumas, o stovyklos pasižymi pozityvaus ugdymo metodais, pagarbiu ir draugišku vadovų ryšiu su vaikais. Kiekviena stovykla skatina mažųjų laisvalaikio leidimą lauke, moko žaisti ir bendrauti be papildomų ryšio priemonių. Užsiėmimų metu vaikai įgauna daugiau žinių ir plačiau suvokia pasaulio, gamtos ir kitus reiškinius. Po stovyklos pastebimas vaiko fizinis sustiprėjimas. Kiekvienas vaikas turi augti tobulėdamas visapusiškai, tad to ir siekiame savo stovyklose.

2017-ųjų metų stovyklos:

Dienos stovyklų kaina: 110 eur/sav. (25 eur/d.)
Į kainą įskaičiuotos visos pramogos ir maitinimas 4 kartus dienoje.

Įprasta dienotvarkė:

07:30 – 09:00 Laukiame atvykstant – laikas laisvai laipioti, piešti, bendrauti su vadovais.
09:00 - 09:45 Vaikų joga/Sporto užsiėmimai ir komandiniai bei susipažinimo žaidimai.
09:45 – 10:00 Stovyklos ratas – dienos temos pristatymas ir stovyklos daina.  
10:00 – 10:15 Sotūs pusrytukai – pasistipriname.
10:15 – 12:00 Darbelių dirbtuvės grupelėse/arba svečias/ekskursija.
12:00 – 12:15 Sveiki priešpietukai.                                            
12:15 - 13:30 Laipiojimo pamokos su treneriu.
13:30 – 15:00 Pietukų metas „Katpedėlėje“ ir pasivaikščiojimas.
15:00 – 16:00 Poilsis/darbelių užbaigimas, o geru oru – laikas parke.          
16:00 – 16:15 Pavakariukai.                                                    
16:15 – 17:00 Vakaro ratas – dienos aptarimas ir dienraščio tėveliams kūrimas, muzikavimas.
17:00 – 17:30 Laukiame tėvelių (galima susitarti ir vėliau, jei nespėjate).

Dėmesio! Registracijos patvirtinimą gausite per 1 d.d. 

Daugiau informacijos: stovykla@laipiojimocentras.lt

"Super vaikų savaitė"
Tai sportinė dienos stovyklėlė aktyviems vaikams. Kiekviename mūsų slypi mažasis Super herojus, turintis savo Super galią. Kokia ji? Tai bandysime išsiaiškinti visos savaitės metu! Patyrę ir sportiški stovyklos vadovai dalinsis žiniomis ir žaidimais, kurie padės ne tik naudingai, bet ir smagiai praleisti laiką. Laukia smagiausios išvykos, nepatirti šaunūs nuotykiai ir nauji draugai.

"Svajonių fabrikėlis"
Tai kūrybinė-sportinė vasaros stovyklėlė mažiesiems mūsų svajotojams! Visos savaitės metu jaunieji kūrėjai leisis į spalvingą vaizduotės pasaulį, pasiners į užsiėmimų bei veiklų sūkurį su stovyklėlės vadovais bei aktyviai leis laiką. Mūsų fabrikėlyje netruks pasiutusių žaidimų, nuotaikingų išvykų ir kūrybiškų dirbtuvėlių. O naujai sutikti draugai ir šaunūs vadovai skatins siekti savo tikslų ir niekada nenustoti svajoti, juk svajonės pildosi :)

"Vasaros laboratorija"
Pažintinė-eksperimentinė dienos stovyklėlė mažiesiems smalsučiams! Visos savaitės metu laukia edukacinės ir pažintinės užduotys, jaunųjų tyrėjų ekspedicijos nepažintais Kauno takais, įdomiausi eksperimentai ir, žinoma, smagiausi žaidimai. Įvairi programa neleis nuobodžiauti, o stovyklos vadovai pasirūpins, kad Vasaros Laboratorija dar ilgai išliktų mažųjų mokslininkų atmintyje.

"Uolų dramblio gentis"
Geriausia vasaros savaitė Vertimų stovyklavietėje judriesiems indėniukams! Jos metu stovyklautojai gyvens gamtos prieglobstyje ir naujai sutiktų draugų bei vadovų apsuptyje. Spalvingųjų plunksnų karūnos, tipiai, indėniški vardai - tai mūsų stovyklos kasdienybė! Kvapą gniaužiantys išbandymai ir jaukūs vakarai prie laužo, skambant gyvai muzikai, padės pajusti tikrąją indėniškos genties dvasią. Visa tai - neišdildomų įspūdžių ir laukinių nuotykių kupina stovyklėlė!

MOUNTAIN&ROCK CAMP - mūsų naujausia stovykla ir mokymai jaunimui nuo 12 iki 16 m. amžiaus, kurie mielai priima iššūkius, nori tobulėti ir šią vasarą yra pasirengę išbandyti kažką visiškai naujo ir netikėto! Tai smagūs penkių dienų laipiojimo uolomis ir alpinizmo technikos praktiniai mokymai-stovykla jaunimui nuo 12 iki 16 m.

Stovyklėlių metu vaikų laukia:

  • Fizinis aktyvumas: spalvingos laipiojimo sienos ir 5 laipiojimo pamokos.
  • Emocinio intelekto ugdymas: individualus dėmesys ir grupiniai žaidimai.
  • Menai: penkios kūrybos valandėlės.
  • Išvykos: smagiausios ekskursijos ir pramogos.

 

Atsiliepimai iš ankstesnių stovyklėlių:

Jūs labai išsamiai viską "raportuojate" , manau tėveliams turėtų būti ramu ir saugu:) Mes ne pirmą kartą dukrą siunčiame į stovyklą, bet tokio bendravimo iš vadovų dar neteko patirti. Ačiū labai!
---

Ačiū JUMS VISIEMS už šaunius fotoreportažus ir išsamius laiškus. Ir svarbiausia UŽ RŪPESTĮ VAIKAIS. JŪS ŠAUNUOLIAI
Jurga
---

Dėkoju už savaitę pilnutėlę gerų bei naujų įspūdžių, tiek daug vaikams smagios veiklos, skanaus maisto („tokios skanios ryžių košės tu, mama, neišverdi”), paprastą ir šiltą bendravimą. Galiu drąsiai sakyt, kad Kotryna praleido savaitę, taip kaip ir personažai jos skaitomose A.Lindgren knygose. Didelis ačiū.
Dovilė
---

Kiekvieną vakarą laukiam ir skaitom jūsų super žinutes. Labai džiaugiuosi, kad paskutinę akimirką apsisprendėme dėl stovyklos ir tikrai neprašovėme. Esame maloniai nustebinti ir sužavėti. Rytis grįžta pilnas įspūdžių, gerų emocijų. Šiandieną su neramumu uždavėm klausimą - ką jis veiks kai baigsis atostogos? Jis, turbūt, ten pas jus apsigyventi norėtų. Ačiū už viską.
Ryčio mama
---

Labai ačiū už nerealius laiškus, smagias akimirkas nuotraukose, ir superinius vaikų atsiminimus! Jūs šaunuoliai!
Aido mama ir tėtis
---

Ačiū labai už puikų dienos reziume ir nuotraukas, kurias kartu peržiūrėjus, išgirdau dar begalę įspūdžių, istorijų ir nuotykių. Jaučiasi, kad labai gerai leidžiat laiką. Labai smagu, kad taip šauniai tvarkotės su gan nemaža vaikų grupe. Dar kartą ačiū labai už Jorio globą.
Mama Alina
---

p. s. Ugnei labai patinka stovykla ir jos vadovės :) Aš ją net šantažuoju: jeigu nevalgys moliūgienės - neis į stovyklą. Tai pavyko net 9 šaukštus suvalgyti! :)
Irina
---

Ačiū Jums labai už Jūsų nuoširdžiai dalijamą Šilumą ir Meilę mūsų vaikučiams ir jų globą. Labai ačiū, kad galite pasirūpinti Kristina ir Marija dėl vegetarinio maisto.
Pagarbiai, Gediminas
---

Pirma, ką galiu pasakyti, net pati norėčiau tokioje stovykloje sudalyvauti :) Įspūdžių daug, daug sužinojo, aplankė vietų, kuriose dar nebuvo ir t.t.
Šarūnė – Orestos mama.
---

The combination of unique facilities, careful and creative planning, personal attention (the both – children and parents!) has made a very special week for Elijus. Ačiū :)

Elijaus tėtis
---

Norėjau Džiugo vardu padėkoti už puikiai praleistą laiką dienos programoje. Nors mano sūnus ir išdykęs ir iš nuotraukų matėsi, kad liemenes jam teko dažnai nešioti :), bet namo grįždavo labai linksmas, laimingas ir šiek tiek nurimęs, t.y. pavargęs. Jis yra tikras išdykęs fantazuotojas, bet jūs puikiai suvaldėte per kraštus besiliejančią jo energiją. Anot Džiugo, tai vienos iš linksmiausių jo atostogų dienų :). Linkiu jums gero vėjo ir kūrybingų metų :) (nors išradingumo jums tikrai netrūksta :))

Lina - Džiugo mama
---

Stovykloje labai patiko, nors pirmą dieną buvo nedrąsu ir truputį bijojo. Po pirmos dienos “persilaužė” ir likusias dienas lankė labai noriai. Vaikas buvo labai patenkintas abiejų vadovių elgesiu. Vaikas išreiškė pageidavimą, kad būtų buvę įdomiau, jeigu patys būtų aplankę gyvūnų globos namus. Labai patiko Ąžuolyno parke, kad buvo leidžiama laipioti po medžius .Taip pat patiko, kad buvo daug mokomųjų temų apie atliekų rūšiavimą, elgesį su nepažįstamais gyvūnais ir kt. Stovykloje vaikas praplėtė bendravimo įgūdžius ir įgijo daugiau savarankiškumo.
---

Henrikas dalyvavo vasaros dienos stovykloje liepos 26-29 d. Tiek stovykla, tiek anksčiau dalyvautuose gimtadieniuose, liko labai patenkintas. Su mielu noru pasakojo namie dienos įspūdžius. Tikrai sužavėti vadovių geranoriškumu, entuziazmu. Šiais laikais tokių žmonių vis rečiau pasitaiko. Sėkmės Jums! Tikrai pasimatysim dar ne kartą.

Henriko mama
---

Mielos vadovės,
Fausto vardu didelis ačiū Jums už puikiai praleistą savaitę. Jau besirenkant stovyklą labai patiko Jūsų programa – daug veiklos, aprėpiančios įvairias sritis, tiek kūrybinio, tiek fizinio bei emocinio lavinimo. Faustas išmoko daug dalykų, susirado daug draugų, patobulino lietuvių ir anglų kalbas ir svarbiausia, norėtų iškart užsiregistruoti į ateinančių metų stovyklą. Šito nebūtų be Jūsų rūpesčio ir gerumo, kurį dalinote. Ačiū.
Iki malonaus (galbūt Italijoje)
Greta
---