Stovyklos

"Miegančių dramblių" stovyklas kuriame patys, savo rankomis ir šviesiomis mintimis. Programas ruošiame tokias, apie kokias svajojome būdami vaikai, tad į jas įdedame visą savo širdį.
Mums rūpi vaikų judėjimo ir socialinių įgūdžių lavinimas, savęs pažinimas, vaizduotė ir kūrybingumas, o stovyklos pasižymi pozityvaus ugdymo metodais, pagarbiu ir draugišku vadovų ryšiu su vaikais. Kiekviena stovykla skatina mažųjų laisvalaikio leidimą lauke, moko žaisti ir bendrauti be papildomų ryšio priemonių. Užsiėmimų metu vaikai įgauna daugiau žinių ir plačiau suvokia pasaulio, gamtos ir kitus reiškinius. Po stovyklos pastebimas vaiko fizinis sustiprėjimas. Kiekvienas vaikas turi augti tobulėdamas visapusiškai, tad to ir siekiame savo stovyklose.

2018-ųjų metų stovyklos:

Žiemos stovykla (gruodžio 27,28,31 ir sausio 2 d.)

Jauki 4-ių dienų laipiojimo centro stovyklėlė "Žiemos dirbtuvėlės" jūsų laukia gruodžio 27,28,31 bei sausio 2 dienomis!

Visus mažuosius kviečiame į mūsų 4-ių dienų smagų baltą nuotykį! Savo kūrybiškumą demonstruosime dekoruodami skaniuosius imbierinius sausainius, gamindami įvairiausiai raštais išmargintas snaiges bei dar daug kitų žiemos darbelių. O kur dar aktyvus laipiojimas, įvairūs komandiniai žaidimai bei sniego senio gamyba! Pasimėgaukime žiemos linksmybėmis drauge!

Programa skirta vaikams nuo 6 iki 10 metų.
Stovyklos kaina - 108 eur. (30 eur - 1 diena)
(į kainą įskaičiuotas maitinimas 4 kartus per dieną, visos išvykos bei priemonės)

Įprasta dienotvarkė:

07:30–09:00 Laukiame atvykstant - laikas laisvai laipioti, piešti, bendrauti su vadovais.
09:00–09:45 Sporto užsiėmimai/komandiniai bei susipažinimo žaidimai.
09:45–10:00 Stovyklos ratas – dienos pristatymas.
10:00–10:15 Sotūs pusrytukai – pasistipriname.
10:15–12:00 Interaktyvūs žaidimai/kūrybinės dirbtuvėlės/svečias/ekskursija.
12:00–12:15 Sveiki priešpietukai.
12:15–13:30 Interaktyvūs žaidimai/kūrybinės dirbtuvėlės/svečias/ekskursija.
13:30–15:00 Pietukų metas
15:00–16:00 Laipiojimo ir alpinizmo žaidimai/kūrybinės dirbtuvėlės.
16:00–16:15 Pavakariukai.
16:15–17:00 Vakaro ratas – dienos aptarimas.
17:00–17:30 Laukiame tėvelių (galima susitarti ir vėliau, jei nespėjate).

Į stovyklą reikalinga išankstinė registracija, ją rasite čia:
https://goo.gl/forms/dTwloSCSKTUrvB4h2
REGISTRUOKITĖS JAU DABAR, vietų skaičius ribotas!

Į visus jums iškilusius klausimus Jums atsakysime el. paštu stovykla@laipiojimocentras.lt arba telefonu +3706573003 bei atvykus į mūsų laipiojimo centrą.

Stovyklėlė vyks susirinkus grupei.

 

 

---------------------------------------------

Atsiliepimai iš ankstesnių stovyklėlių:

Jūs labai išsamiai viską "raportuojate" , manau tėveliams turėtų būti ramu ir saugu:) Mes ne pirmą kartą dukrą siunčiame į stovyklą, bet tokio bendravimo iš vadovų dar neteko patirti. Ačiū labai!
---

Ačiū JUMS VISIEMS už šaunius fotoreportažus ir išsamius laiškus. Ir svarbiausia UŽ RŪPESTĮ VAIKAIS. JŪS ŠAUNUOLIAI
Jurga
---

Dėkoju už savaitę pilnutėlę gerų bei naujų įspūdžių, tiek daug vaikams smagios veiklos, skanaus maisto („tokios skanios ryžių košės tu, mama, neišverdi”), paprastą ir šiltą bendravimą. Galiu drąsiai sakyt, kad Kotryna praleido savaitę, taip kaip ir personažai jos skaitomose A.Lindgren knygose. Didelis ačiū.
Dovilė
---

Kiekvieną vakarą laukiam ir skaitom jūsų super žinutes. Labai džiaugiuosi, kad paskutinę akimirką apsisprendėme dėl stovyklos ir tikrai neprašovėme. Esame maloniai nustebinti ir sužavėti. Rytis grįžta pilnas įspūdžių, gerų emocijų. Šiandieną su neramumu uždavėm klausimą - ką jis veiks kai baigsis atostogos? Jis, turbūt, ten pas jus apsigyventi norėtų. Ačiū už viską.
Ryčio mama
---

Labai ačiū už nerealius laiškus, smagias akimirkas nuotraukose, ir superinius vaikų atsiminimus! Jūs šaunuoliai!
Aido mama ir tėtis
---

Ačiū labai už puikų dienos reziume ir nuotraukas, kurias kartu peržiūrėjus, išgirdau dar begalę įspūdžių, istorijų ir nuotykių. Jaučiasi, kad labai gerai leidžiat laiką. Labai smagu, kad taip šauniai tvarkotės su gan nemaža vaikų grupe. Dar kartą ačiū labai už Jorio globą.
Mama Alina
---

p. s. Ugnei labai patinka stovykla ir jos vadovės 🙂 Aš ją net šantažuoju: jeigu nevalgys moliūgienės - neis į stovyklą. Tai pavyko net 9 šaukštus suvalgyti! 🙂
Irina
---

Ačiū Jums labai už Jūsų nuoširdžiai dalijamą Šilumą ir Meilę mūsų vaikučiams ir jų globą. Labai ačiū, kad galite pasirūpinti Kristina ir Marija dėl vegetarinio maisto.
Pagarbiai, Gediminas
---

Pirma, ką galiu pasakyti, net pati norėčiau tokioje stovykloje sudalyvauti 🙂 Įspūdžių daug, daug sužinojo, aplankė vietų, kuriose dar nebuvo ir t.t.
Šarūnė – Orestos mama.
---

The combination of unique facilities, careful and creative planning, personal attention (the both – children and parents!) has made a very special week for Elijus. Ačiū 🙂

Elijaus tėtis
---

Norėjau Džiugo vardu padėkoti už puikiai praleistą laiką dienos programoje. Nors mano sūnus ir išdykęs ir iš nuotraukų matėsi, kad liemenes jam teko dažnai nešioti :), bet namo grįždavo labai linksmas, laimingas ir šiek tiek nurimęs, t.y. pavargęs. Jis yra tikras išdykęs fantazuotojas, bet jūs puikiai suvaldėte per kraštus besiliejančią jo energiją. Anot Džiugo, tai vienos iš linksmiausių jo atostogų dienų :). Linkiu jums gero vėjo ir kūrybingų metų 🙂 (nors išradingumo jums tikrai netrūksta :))

Lina - Džiugo mama
---

Stovykloje labai patiko, nors pirmą dieną buvo nedrąsu ir truputį bijojo. Po pirmos dienos “persilaužė” ir likusias dienas lankė labai noriai. Vaikas buvo labai patenkintas abiejų vadovių elgesiu. Vaikas išreiškė pageidavimą, kad būtų buvę įdomiau, jeigu patys būtų aplankę gyvūnų globos namus. Labai patiko Ąžuolyno parke, kad buvo leidžiama laipioti po medžius .Taip pat patiko, kad buvo daug mokomųjų temų apie atliekų rūšiavimą, elgesį su nepažįstamais gyvūnais ir kt. Stovykloje vaikas praplėtė bendravimo įgūdžius ir įgijo daugiau savarankiškumo.
---

Henrikas dalyvavo vasaros dienos stovykloje liepos 26-29 d. Tiek stovykla, tiek anksčiau dalyvautuose gimtadieniuose, liko labai patenkintas. Su mielu noru pasakojo namie dienos įspūdžius. Tikrai sužavėti vadovių geranoriškumu, entuziazmu. Šiais laikais tokių žmonių vis rečiau pasitaiko. Sėkmės Jums! Tikrai pasimatysim dar ne kartą.

Henriko mama
---

Mielos vadovės,
Fausto vardu didelis ačiū Jums už puikiai praleistą savaitę. Jau besirenkant stovyklą labai patiko Jūsų programa – daug veiklos, aprėpiančios įvairias sritis, tiek kūrybinio, tiek fizinio bei emocinio lavinimo. Faustas išmoko daug dalykų, susirado daug draugų, patobulino lietuvių ir anglų kalbas ir svarbiausia, norėtų iškart užsiregistruoti į ateinančių metų stovyklą. Šito nebūtų be Jūsų rūpesčio ir gerumo, kurį dalinote. Ačiū.
Iki malonaus (galbūt Italijoje)
Greta
---