Prie laipiojimo treniruočių prisijungė dar daugiau moksleivių!

Antrą kartą iš eilės Laipiojimo centrui „Miegantys drambliai“ sėkmingai pavyksta prisijungti prie programos „Neformalusis vaikų švietimas“. Tad norime pasidalinti ir pasidžiaugti kartu su miesto ir laipiotojų bendruomene, kad esame pirmoji akredituota laipiojimo programa Kaune ir antroji Lietuvoje. Šiuo metu laipiojimo centro paslaugos tapo dar labiau prieinamesnės didesnei daliai moksleivių, nes su NVŠ  krepšelio finansavimu laipiojimo treniruotės kainuojakur kas pigiau (vaikams iki 12 metų 10€, 13-18 metų 14€, įprasta kaina 25-29€).171230-029-Aurelijaus ir Gvido gimtadienis-web

Neformaliojo vaikų švietimo krepšelis-tai savivaldybėsakredituojama programa, kurios metu mokiniai turi galimybę pigiau dalyvauti fizinio aktyvumo edukacinėse veiklose. Miesto savivaldybė suteikia vaikams galimybę gauti finansavimą ir padengia dalį paslaugų sumos. Šios programos tikslas – skatinti vaikų fizinį aktyvumą įvairiose aplinkose ir sporto šakose.

Šiais metais pagal šią programą laipiojimo centrą lanko 90 moksleivių. Treniruotės vyksta du kartus per savaitę, kurių metu vaikai susipažįsta su laipiojimo sportu, alpinistine įranga (karabinais, apraišais, šalmais, virvėmis) ir mokinasi įvairių laipiojimo technikų. Treniruotėse gerinamas bendras fizinis pasiruošimas, patys vaikai gali išbandyti laipiojimą kybiais bei virvėmis salėje. Dažnai treneriai užsiėmimus paįvairina sportiniais žaidimais, kurie lavina reakciją ir bendrus laipiojimo sugebėjimus. Vaikai lankantys treniruotes turi galimybę vykti ir dalyvauti varžybose, kuriose parodo, ko išmoko treniruočių metu. Tai smagus ir geras laikas naujų bičiulių kompanijoje, kurie užsiima bendra ir mėgiama veikla – laipiojimu. Treniruotes veda kompetetingi treneriai, kurie rūpinasi užsiėmimų kokybe ir vaikų saugumu.

Nepamirškite, kad laipiojimo treniruočių metu:IMG_1435

  • stiprinami viso kūno raumenys;
  • gerėja laikysena, kūno lankstumas, koordinacija;
  • lavinamas erdvinis mąstymas bei problemų sprendimo įgūdžiai;
  • didinama dėmesio koncentracija;
  • auga pasitikėjimas savimi ir kitais;
  • smagiai leidžiamas laikas draugiškoje aplinkoje.

Norime padėkoti Kauno miesto savivaldybei, kad palaikė mūsų idėją prisijungti prie NVŠ programos. Ir žinoma tėveliams, kurie aktyviai dalyvauja jaunųjų laipiotojų veiklose ir kartu padeda siekti bendrų tikslų.

 

No Comments Yet.

Leave a comment