Bnedradarbiavimas su Ortopedijos technika | Laipiojimo centras "Miegantys drambliai"

Bendradarbiaujame su AB “Ortopedijos techika”

OT logo

AB „Ortopedijos technika“ pradėjo bendradarbiavimą su Laipiojimo centru. Pirmojo Lietuvos boulderingo čempionato, vyksiančio balandžio 25d., nugalėtojai bus apdovanoti AB „Ortopedijos technika“ įsteigtais prizais!

AB „Ortopedijos technika“ yra lyderė Lietuvoje, gaminanti ortopedinius gaminius sportinių traumų profilaktikai bei reabilitacijai po įvairių traumų ir operacijų.

Populiariausios ortopedijos techninės priemonės tarp sportininkų – avalynės įdėklai ir įtvarai, megzti modernia 3D technologija. Individualūs įdėklai į sportinę avalynę padeda tolygiai paskirstyti pėdų krūvį ir apsaugoti sąnarius,sausgysles ir raumenis nuo papildomo krūvio intensyvių treniruočių metu. KT 3-9-1 wwwTaip pat jie padeda išlaikyti taisyklingą pėdų ašį, kitaip tariant, išlaiko pėdas taisyklingoje anatominėje padėtyje. Nuo to priklauso sportininko pėdos ir blauzdos kaulų, sąnarių ir raumenų biomechanika kiekvieno žingsnio metu bei bendra organizmo savijauta.

Įdėklų gamyboje įdiegtos modernios CAD-CAM technologijos (atliekamas kompiuterinis pėdų ir kojų skanavimas, kompiuterinis kurpalių ir įdėklų modeliavimas) garantuoja ypač aukštą individualiai gaminamų įdėklų kokybę. Aukštą AB „Ortopedijos technika“ produkcijos kokybę iliustruoja kasmet augantis eksportas į Nyderlandus, Jungtinę Karalystę, Vokietiją, Skandinaviją ir kitas pasaulio šalis.

AB „Ortopedijos technika“ Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir Ukmergėje konsultuoja gydytojai ortopedai traumatologai bei kiti specialistai, gaminamos ir individualiai pritaikomos ortopedijos techninės priemonės. Siūlomas platus gaminių asortimentas: įtvarai sportui ir reabilitacijai, avalynės įdėklai, ortopedinės šlepetės,RT 3-5-4 www patogi avalynė, profilaktiniai batukai, gaminiai būsimoms mamytėms, kompresinės kojinės, ortopediniai čiužiniai ir pagalvės, priemonės masažui ir mankštai.

Kaune ir Klaipėdoje taikomas reabilitacinis gydymas (mankštos, prižiūrint profesionaliems kineziterapeutams, fizioterapijos procedūros ir kt.) po traumų ir operacijų.

Ortopediniai įtvarai – traumų profilaktikai!

www.ortopedija.lt
zali ideklai www


Comments are closed.